След пролетния ни лагер в гръцките планини, нямаме търпение да се върнем там отново с ритрийт в подобен формат! Толкова е омайно, че след завръщането в София, душите ни все още настигат телата 🙂
Заповядайте да се потопим в атмосферата на едно от най-приказните места, които сме виждали, където природата и сетивата се срещат за вълшебно преживяване! 🌿
От 05.09. до 09.09.26 г. – от събота до сряда – ще се потопим в терапевтичен тренинг с йога елементи, който завръща в сетивата и създава пространство за присъствие, вдъхновение и приключение.
Тръгваме на 05-ти септември в 6:00 ч, за да започнем пътешествието си още от първите часове на деня.
По време на лагера ще:
-
Работим със сетивата по различни начини – предимно на открито и сред природата, в разходки, наблюдения и практики.
-
Ще се потопим и в рафтинг сред тюркоазените води, за да изследваме сетивата в движение и приключение – с тези от вас, които пожелаят
-
Ще насладим на великолепен каньон, дивни села и красиви каменни мостове.
-
Ще се настаним на място с уникална гледка и ще разполагаме с басейн за отмора.
-
Ще преживеем дни, изпълнени с сетивни приключения, разходки, разкриване на природата и терапевтични практики, за да се свържем дълбоко с тялото и сетивата си.
- Ще имаме моменти на тишина.
- Ще ви предложим и моменти на дигитален детокс.
- Ако температурата позволява, ще имаме възможност да се отпуснем в естествени вани на открито – там, където водата и скалата се срещат в тишина.
- Добавихме допълнителен ден, който ще бъде посветен на интеграция през свободна програма
Цена /включва терапевтични и йога практики в петте дена, цялата организация, настаняване с четири нощувки, четири закуски и четири вечери на блок маса/:
– За участие при настаняване в двойна стая – 500 €
– Настаняване в единична стая – 575 € /според наличните места/
– За участие при настаняване в тройна стая – ще осведомим при запитване
*Моля, имейте предвид, че не знаем предварително дали разположението на стаята ви ще е в посока към гледката, нито дали стаята ви ще има тераса. Но всички имаме възможност лесно да излезем извън хотела и да съзерцаваме гледката от масичките или от шезлонгите при басейна:)
Срок за записване: 20.07.26 г.
Обядът е на свободна консумация, а ние ще предложим местни ресторантчета.
Сумата за рафтинг се заплаща отделно, ще я обявим и съберем допълнително.
Пътуваме с коли и ако имате възможност да предложите място на още участници във вашата кола, пишете ни.
Тези от вас, които също искат да участват, а нямат превозно средство, нека ни пишат, за да ги свържем с хора, които имат.
Запишете се във формата отдолу, по имейл или по телефона.
Когато се запишете, е необходимо да се свържем с вас за подробности, затова ви молим да оставите телефон за връзка.
Депозитът е в размер на 200 евро. След 1.08.26 г. не подлежи на възстановяване.
Запазете празничните дни + два допълнителни дни и се присъединете към нас за едно незабравимо пътуване до приказно място, където сетивата и природата се срещат в магията на гръцката планина. <3
Ще се радваме да споделим вълшебни мигове заедно! @}–
Споделяме с вас част от обратните връзки от предния ни, току-що минал лагер:
„Скъпи Нина и Юли, изживяването беше страхотно – дълбоко, извисяващо и завладяващо. Любопитно ми е какво ще създадете следващия път и дали аз ще участвам в него.
Беше толкова топло и приятно, че дори ставането в 7:30 ч (за мен доста рано, особено на почивка) не беше толкова страшно.
Желая ви да продължавате все така и…
До скоро!“
Сашо
„Невероятно изживяване и наситени, цветни емоции! Всеки път уникално и винаги заредено с енергия! Връзката с природата отвори сетивата и даде покой на ума и сърцето. Усетих хармонията между себе си, хората около мен и всичко, което ме заобикаляше!
Благодаря на Нина и Юли!“
Поли
„Скъпа Нинка, Юли, голямо благодаря за вълшебните дни! Всичко, което преживяхме, се случи много леко, нежно, с внимание и грижа към човешката крехка същност!
Много ми хареса избора на място и планираната връзка с природата, акцента върху насищането и свързването със сетивата ни.
Непринудеността, с която се случваха планираните дейности, също е нещо, което все повече усещам свързано със същността на човека.
Благодаря!“
Йоана
„Скъпа Нина, благодаря за тези дни – безценни, истински, красиви – път към себе си със сърце!
Благодарности и към Юли и Ники, без които нямаше да е същото! 🙂
Бъдете здрави, вдъхновени, любопитни, щастливо свързани.
Полъх, аромат и камък
и изграждаш своя замък –
споделен, красив и нежен
в този свят неизбежен.
До нови срещи!“
Ани
„Скъпи Нина и Юли, много се радвам, че бяхме заедно с тази чудесна и хармонична група,на която вие помогнахте да се превръне в такава.
Много ценни преживявания, упражнения, осъзнавания – едно приключение навътре към себе си и свързване с природата.
Харесвам лекотата и чувството за хумор, с които ни водите към свързване със себе си, към важни осъзнавания, към усещане за свързване с вътрешните ни ресурси и ресурсите на тялото.
Това остава едно незабравимо преживяване за мен.“
Мариана
„Всичко беше организирано много добре – нямаше нужда да се притеснявам за нищо – чувствах се като турист.
Имаше добър микс от активности – физически /йога/, себепознаване /останалите практики/, екстремни /рафтинга/, опознавателни /посещенията на села и градчета/; щеше да бъде непълно , ако я нямаше туристическата част, предвид дългия път.
Много добро водене на групата – сближаване на много различни хора, което изисква усилие – но същевременно се усещаше естествено.“
Милен
